Věrnostní program

Pravidla

Jako poděkování nabízíme našim zákazníkům věrnostní program, kde lze za nasbírané body získat dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč.

Při nákupu zboží jsou zákazníkovi připsány na jeho účet body v poměru 1 bod = 1 Kč. Pro načítání bodů je potřeba, aby zákazník byl registrován v našem věrnostním programu. Tuto registraci uskuteční zákazník na prodejně vyplněním dotazníku. Body jsou mu připsány již za první nákup. 

V druhém případě, pokud se jedná o nákup přes e-shop, musí být zákazník registrován. Tím se automaticky zapojuje do věrnostního programu. 

Pokud zákazník nakupuje v prodejně i v e-shopu, je potřeba použít stejnou registrační emailovou adresu. Po té mu budou body automaticky přičteny.

Stav bodů je možné sledovat v sekci můj účet na stránce www.joealex.cz po přihlášení.

Pokud zákazník vrátí zboží, budou mu body automaticky odečteny z jeho účtu.

Při dosažení 5.000 bodů za posledních 12 měsíců po sobě jdoucích, Vám bude na adresu odeslán voucher v hodnotě 500 Kč, který můžete uplatnit na našich prodejnách.

Body nelze směnit za peníze a jsou nepřenosné.

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit strukturu programu, případně ho zrušit.

V případě nejasností prosím volejte 720 028 257.

Souhlas

Přistoupením k pravidlům věrnostního programu JoeAlex udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů společností TiP,s.r.o. jako správci, v souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a to na dobu Vašeho členství ve věrnostním programu JoeAlex, aby zpracovával Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, datum narození, adresa, e-mail a telefonní číslo pro své marketingové účely, k optimalizaci své nabídky a pro použití v rámci věrnostního programu JoeAlex, jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. Takto získané údaje nebudou předány třetí osobě.

Přejít na porovnání